זכיינות

 
 
 
 
 
 
 

בולדוג טישארט הדפסת חולצות & מתנות:

 
בולדוג טישארט הינה רשת חנויות חולצות ומתנות המדפיסה חולצות בהזמנה בבודדים ובסיטונאות בולדוג טישארט מעניקה מענה לללקוחות פרטיים ומוסדיים במחירים שווים לכל כיס. החברה מציעה שרות מעולה, תוך מתן דגש תמיד להתייעלות מול הלקוח ועד הספקים בארץ ובעולם.
בולדוג טישארט הוקם בשנת 2008 ומאז הקמתו עוסקת הרשת בהקמת סניפים במיקומים אסטרטגיים בכל רחבי הארץ במטרה להגיע לפריסה ארצית מלאה.
בנוסף מפעילה הרשת אתר האינטרנט המוביל בתחומו בישראל.
בולדוג טישארט מספק מגוון רחב של הדפסות על מוצרים שונים החל מספלים, מעמדי זכוכית, גביעים, דובים, מחזיקי מפתחות, מגנטים, קריסטלים, כיסוי לטלפון, בלוק עץ, שעונים, תיקים, פאזלים, מגני הוקרה, אבני בזלת, ועוד מגוון ענק של 500 מוצרים ומתנות מודפסים ומוצרי קידום לשוק הפרטי והסיטונאי .חברת בולדוג מתמחה בעיקר בהדפסה על מוצרי טקסטיל כגון חולצות כ
ותנה, חולצות דרייפיט, כובעים, מגבות, שמיכות, מצעים, סינרים אוברולים לתינוקות, וקופוצונים והכל תוך שמירה על איכות המוצר המיוצר בארץ ועל המחיר שיתאים לכל עסק/לקוח שלא מתפשר על איכות.
במהלך השנים "בולדוג טישארט" הפך למותג המוכר והמוביל בתחום החולצות והמתנות, הדפסה על חולצות ומוצרים נלווים בארץ.
כמו כן הרשת פועלת להרחיב את מוצריה לשוק רחב יותר של מוצרים שלא נראו בארץ ויצירת דברים חדשים .
 

בולדוג טישארט מיתוג הרשת:

 
המטרה של הרשת הנה להביא לידיעת הציבור שהמותג איכותי ועומד בכל הקריטריונים הדרושים בכדי להפוך את שם המותג למוצר של איכות ואמינות.
בטווח של 12 שנות פעילות הגיעה החברה לרמת מודעות גבוהה בקרב הציבור הישראלי ולמרות התחרות בשוק הצליחה לשמור על מקום מכובד ובעל מודעות בציבור בישראל.
לרשת "בולדוג טישארט" אתר אינטרנט אשר מקנה יתרון לזכיין באזור מגוריו הכרה של המותג ושל חתך קניות באותו עיר, גילאי הרוכשים, היתרון העיקרי של אתר האינטרנט הופכת את הקניה בחנויות הרשת לקלה יותר. הפניה לאתר האינטרנט חוסכת לזכיין את הצורך לטפל בלקוחות טלפונית ומפנה את זמנו לטיפול בלקוחות ובטיפול בחנות עצמה.
אתר האינטרנט מעניק מידע ללקוחות המבקשים לבצע קניה לגבי הסניף הקרוב לביתם ולתוכן המוצרים הנמכרים בחנויות הרשת וכמו כן מודיע ללקוחות הרשומים על מלאי חדש וגרפיקות חדשות ומוצרים חדשים אשר התווספו לרשת.
אתר האינטרנט:
לרשת "בולדוג טישארט" קיים אתר כ-10 שנים מראשוני אתרי החולצות והמתנות המעוצבות בישראל.
לרשת מספר גרפיקאים וקופירייטרים אשר חושבים על רעיונות ומתנות חדשים ושיטות קידום חדשות לאתר בפרט ולחנויות בכלל.
 
 
 

הצעה עיסקית:

 
"בולדוג שישארט" מציע לך להצטרף לרשת החנויות בארץ ולהיות חלק מן ההצלחה בלהיות עצמאי.
הזיכיון מאפשר לך ליהנות גם מעסק עצמאי בניהולך וגם מהכוונה עסקית ע"י הרשת לגבי ניהול העסק ותפעולו על הצד הטוב ביותר ולהעלאת שווי הזיכיון/החנות במהלך תקופת הפעילות.
זו ההזדמנות שלך לבנות לעצמך עסק מוביל ומצליח וליהנות מתמיכה וגיבוי של חברה גדולה, סיוע, ייעוץ והדרכה שוטפים, אשר הופכים את הדרך להצלחה לפשוטה בטוחה וקלה יותר עבורך.

בהצלחה של העסק אנו מקפידים מאוד במיון של הזכיינים על מנת לשמור על השם והשירות שרכשה החברה במהלך השנים, אנו רואים קשר ישיר בין מחיר הזכיינות לאיכות הזכיינים ולכן הזכיין הוא מרכיב חשוב מאוד בהצלחה הכוללת של הרשת!

החברה מקנה לזכיין את כל הכלים הדרושים לניהול העסק בשוטף אך הצלחתך כזכיין תלויה אך ורק בך ובמאמץ שאתה תשקיע.
 

התקשרות לגבי זכיינות מלווה במספר צעדים:

 
  1. פגישת היכרות עם הזכיין ומנהלי החברה.
  2. בדיקה כלכלית של הזכיין והיסטוריה בנקאית.
  3. בדיקת החוזה מול החברה/הזכיין
  4. הקמה של סניף בתיאום מוחלט ובסיוע של הרשת המזכה