מה הקטע?

 
 
 
 
 
 
 
אהלן! אנחנו בולדוג, ואם אתם מחפשים מתנה מגניבה לאירוע, הגעתם למקום הנכון. יש לנו מבחר של יותר מ-500 מתנות מיוחדות, מרגשות ומקוריות. בטוח תמצאו משהו טוב. דרך אגב, שלא ימכרו לכם סיפורים: גיפט קארד הוא ממש לא מתנה מקורית!
 

אתם בטח שואלים את עצמכם...

 

איך הגעתם לשם הזה "בולדוג"?

 
שאלה טובה. נצטרך לשאול בהזדמנות את מארק, הבעלים של העסק. למרות שהוא פתח את בולדוג לפני יותר מ-10 שנים, אז יש מצב שהוא כבר הספיק לשכוח. בכל מקרה, אל תדאגו – אנחנו לא נושכים.
 

מחר השכן חוגג שנה בלי פחמימות. יש לכם מתנה בשבילו?

 
בטח שכן. אין דבר כזה "אין". אתם תבואו אלינו עם הבקשה הכי הזויה והכי מוזרה שתוכלו לחשוב עליה, ואנחנו ניתן לכם רעיון למתנה. זו המומחיות שלנו, ולא משנה אם זה למשהו משפחתי או למשהו עסקי. מזל טוב לשכן.
 
 
 

האירוע מחר!!! המתנה תגיע בזמן?!

 
בלי לחץ. הזמנתם? קיבלתם! את המתנות מקבלים במקום בלי לחכות יותר מדי לעיצוב ולאספקה. למי יש זמן לזה?! אצלנו אין מקום לעיכובים, אז תוך זמן קצר תקבלו את המוצר המוגמר. לכם רק יישאר לעטוף יפה.
 

את העיצוב אתם עושים במיוחד?

 
רק ככה אנחנו עובדים. בבולדוג יש צוות של מעצבים גרפיים מוכשרים עם תפקיד מאוד חשוב: לתת למתנה טאץ' אישי. אפשר להדפיס תמונה, אפשר להוסיף הקדשה מיוחדת וגם אפשר לשלב לוגו ממותג. אתם מחליטים, והכול מתבצע במקום.
 

קצת קשה להחליט מה כדאי... מה עושים?

 
בשביל זה אנחנו פה. בואו לחנות ונחשוב ביחד מה הכי יתאים. כובע או חולצה? עם הקדשה או בלי? תמונה גדולה או קטנה? אפשר גם בטלפון: 050-4804070.
 
מקווים שהבנתם פחות או יותר מה הקטע. אם יש לכם עוד שאלה, דברו עם הבולדוג.